Kaymakam şampiyonları ağırladı

Kaymakam şampiyonları ağırladı

9 Ağustos 2017 Çarşamba 11:18

Kaymakam şampiyonları ağırladıGaziantep’te düzenlenen Karate şampiyonasında Dünya Şampiyonası kadrosuna giren Fatma Satık ile Turnuvada Türkiye ikinciliği elde eden Ömer Faruk Bayrak Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti

Kaymakam şampiyonları ağırladı Gaziantep’te düzenlenen Karate şampiyonasında Dünya Şampiyonası kadrosuna giren Fatma Satık ile Turnuvada Türkiye ikinciliği elde eden Ömer Faruk Bayrak Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

 

Geçtiğimiz hafta sonu Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Karate şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Türkiye şampiyonu olan ve Milli Takım seçmeleri ile Dünya Şampiyonasına katımla hakkı elde eden Fatma Satık ile aynı turnuvada Türkiye ikincisi olan Ömer Faruk Bayrak antrenörleri ve İlçe Spor Müdürü Mesut Köse ile birlikte Kaymakam Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz her iki sporcuyu da başarılarından dolayı kutlayıp çeşitli hediyeler takdim etti.
Bu haber 384 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:08:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.