Yurt inşaatına yerinde inceleme

Yurt inşaatına yerinde inceleme

10 Ağustos 2017 Perşembe 12:36

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi yurt binası inşaat çalışmalarını yerinde inceleyip  çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi yurt binası inşaat çalışmalarını yerinde inceleyip  çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve Müdür Yardımcısı Necdet Sezer Orhangazi´ye gelerek çeşitli temaslarda bulundu. Sarıkaya´nın Orhangazi´deki ilk durağı öğrenci yurdu inşaatı oldu. Sarıkaya ve Sezer´e Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi yurt binası inşaatı gezisinde; Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Tosun, Özel Büro çalışanları, Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Sayın Cüneyt Vardar, ORİMDER Başkanı ve Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi Okul Aile birliği temsilcisi Gürcan Karaca eşlik etti.

YERİNDE İNCELEDİ

Süleymenşah Anadolu İmam-Hatip Lisesi yurt binası inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen heyet,  yüklenici firma temsilcisinden yurt çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

 

210 yatak kapasitesi ile öğrencilere barınma imkanı sunacak olan yurt inşaatının büyük oranda tamamlandığı gözlenirken, yüklenici firma temsilcisi, yurdun yeni eğitim-öğretim yılında hizmete girebilmesi için yoğun bir tempo ile çalıştıklarını dile getirdi.
Bu haber 240 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:24:52 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.