Açıkta kalan öğrencilere 3 nakil dönemi şansı

Açıkta kalan öğrencilere 3 nakil dönemi şansı

10 Ağustos 2017 Perşembe 13:28

Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda; TEOG sonuçlarına göre açıkta kalan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nden 3 nakil döneminde başvuru yapılabileceği müjdelendi.

Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü´nden yapılan duyuruda; TEOG sonuçlarına göre açıkta kalan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nden 3 nakil döneminde başvuru yapılabileceği müjdelendi.

 

 

Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü´nün internet sayfasından yapılan duyuruda açıkta kalan öğrencilere müjde verildi. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün konuyla ilgili açıklamasının yer aldığı duyuruda şu ifadeler aktarıldı: “Tercihlerine yerleşemeyen (yani açıkta kalan) veya tercih yapmayarak kaydı açık liseye düşen öğrenciler ile bir okula yerleşmiş ama tercih yükseltmek isteyen öğrenciler 3 nakil dönemine (14-18 Ağustos, 21-25 Ağustos ve 28 Ağustos - 6 Eylül ) başvurabileceklerdir. Her nakil döneminde kontenjana bakılmaksızın 3 okul tercih edebileceksiniz. Tercihler yine YEP ve yüzdelik dilim üstünlüğüne göre yapılacaktır. Her öğrenci üç nakil dönemine de başvurabilir. Tercihlerinizi herhangi bir ortaokul müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz. Öte yandan nakil dönemleri dahil hala bir okula yerleşemeyen öğrenciler 11-14 Eylül tarihlerinde il ilçe nakil komisyonuna başvurarak kontenjanı olan okullara yerleşebilirler” 
Bu haber 306 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:11:04 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.