Kırpart'a bir taç daha

Kırpart'a bir taç daha

10 Ağustos 2017 Perşembe 13:37

Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA Group’un her yıl düzenlediği 'Tedarikçi Günü'nde  'En İyi Fabrika Ödülü'nü almaya; %100 Türk sermayeli tek şirket olarak , merkezi ve üretim tesisi Orhangazi'de bulunan Kırpart layık görüldü.

Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA Group’un her yıl düzenlediği ´Tedarikçi Günü´nde  ´En İyi Fabrika Ödülü´nü almaya; %100 Türk sermayeli tek şirket olarak , merkezi ve üretim tesisi Orhangazi´de bulunan Kırpart layık görüldü. Çin, Brezilya, İngiltere, Almanya gibi birçok ülkedeki otomotiv üreticilerine motor termostatı, su pompası ve yağ karteri üretimi yapan Kırpart’ın Türkiye dışında dört noktada lojistik depoları ve ticaret ofisleri bulunuyor.

Geçtiğimiz ay Paris’te gerçekleşen ve PSA Group’un global tedarikçileri arasından kazananların seçildiği ödül törenine; Kırpart adına Genel Müdür Şahin Saylık katılarak ödülü Tedarikçi Kalite ve Geliştirme Başkan Yarımcısı Frank Michel´in elinden teslim aldı. Törende farklı ülkelerden ödüle layık görülen 20 firma üst yönetim kadroları ile hazır bulundu.

BAŞARIYA BİR TAÇ DAHA

Kıraça Holding bünyesine faaliyet gösteren Kırpart’ın, PSA Group’tan aldığı ´En İyi Tedarikçi Ödülü´, Peugeot ve Citroen otomobillerde yer alan 1.2L PureTech model motorlarda kullanılan su pompalarının Ar-Ge geliştirme süreci, üretim kalitesi ve aksamayan tedarik zinciri gibi farklı operasyonel süreçlerin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi sayesinde kazanıldı.

Kırpart’ın tedarik sağlayarak ödüle layık görüldüğü 1.2L PureTech motoru, geçtiğimiz ay Stuttgart’ta düzenlenen dünyanın en prestijli otomotiv fuarlarından olan Engine Expo 2017 Fuarında verilen ´Yılın En İyi Motoru´ ödülünü de üst üste üçüncü yılda da kazanmıştı. Çevre dostu olmasının yanı sıra araç performansını da gözeten bu motor tipi fuarda uzmanlar tarafından “endüstriyel ve ekonomik bir başarı hikayesi” olarak tanımlanmıştı.

 

 
Bu haber 369 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:10:45 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.