Ülkü Ocağı'ndan MYO öğrencilerine mesaj

Ülkü Ocağı'ndan MYO öğrencilerine mesaj

10 Ağustos 2017 Perşembe 13:41

Ülkü Ocakları Orhangazi Başkanı Gökmen İnce, Orhangazi MYO'da eğitim görmek üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden ilçeye gelecek öğrenciler için 'hoşgeldin' açıklaması yaptı.

Ülkü Ocakları Orhangazi Başkanı Gökmen İnce, Orhangazi MYO´da eğitim görmek üzere Türkiye´nin çeşitli bölgelerinden ilçeye gelecek öğrenciler için ´hoşgeldin´ açıklaması yaptı.

 

Üniversite yerleştirme tercihlerinin açıklanmasının ardından üniversiteye yerleşmeye hak kazanan öğrencileri tebrik eden Ülkü Ocakları Başkanı İnce, diğer şehirlerden Orhangazi’ye gelecek olan öğrencilere de mesaj verdi. İnce, yaptığı açıklamasında; ´Teşkilatlarımızdan üniversiteyi kazanan kardeşlerimi tebrik eder, eğitim hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim. Orhangazi’mizde Yüksek Okul’a yerleşen genç kardeşlerimize de hoş geldiniz diyorum. Orhangazi Ülkü Ocakları olarak bizler, Orhangazi Yeniköy Asil Çelik Meslek Yüksek Okulu’na yerleşen ve burada ailesinden uzakta 2 yıl boyunca öğrenim görecek kardeşlerimize her konuda yardımcı olacağız. Gerek ilçeye ve okula uyum, gerek kalacak yer arayışlarında Orhangazi Ülkü Ocakları olarak taşın altına elimizi sokacağız. Bu yönden gençlerimizin ve ailelerinin yürekleri ferah olsun.´ dedi.  
Bu haber 361 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 06:07:42 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.