“Başarı için tüm şartlar mevcut”

“Başarı için tüm şartlar mevcut”

11 Ağustos 2017 Cuma 12:48

Başkan Çağlayan Orhangazi Belediyespor’la akşam yemeğinde buluştu

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sezon hazırlıklarını Erzurum Palandöken kampında sürdüren Orhangazi Belediyespor Kampını ziyaret etti. Başkan Çağlayan Orhangazi Belediyesporlu futbolcu ve teknik heyetle akşam yemeğinde buluştu. Yemeğe Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de katıldı.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Erzurum Palandöken’de kamp çalışmalarını sürdüren Orhangazi Belediyespor’un kampını ziyaret etti. Kulüp başkanı Necmettin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte futbol takımının kampını ziyaret eden Çağlayan futbolculara moral verdi.

 AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞMA

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan futbolcular ve teknik heyete akşam yemeği verdi. Akşam yemeğine Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de katıldı. Teknik direktör Zafer Yıldız Belediye başkanı Neşet Çağlayan’a kulüp forması hediye etti. Belediye başkanı Neşet Çağlayan, yemekte futbolculara yaptığı konuşmada bu sezon başarılı olabilmek için tüm şartların mevcut olduğunu belirterek bizler elimizden geleni yapıyoruz. Tüm şehir bir olup bu sezon başarıyı yakalamak istiyoruz dedi.

 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YEMEĞE KATILDI

 

Orhangazi Belediyesporlu futbolcuların akşam yemeği programına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de katıldı. Sekmen, futbolda başarının çok çalışmaktan ve iyi bir takım olmaktan geçtiğini belirterek, sizler inanıp mücadele edeceksiniz. Hedefleriniz olacak. Bu hedeflere takım halinde yürürken futbolcular da bireysel hedeflerine ulaşmış olacak dedi. Mehmet Sekmen, Erzurumspor örneğini vererek, Erzurumspor olarak 2 yılda üçüncü ligden PTT 1.lige yükseldik. Zor günler geçirdik ama başardık. Sizler de başarabilirsiniz dedi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Mehmet Sekmen’e ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.
Bu haber 378 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:10:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.