Fatih Mahallesi'nde asfalt çalışması başlatıldı

Fatih Mahallesi'nde asfalt çalışması başlatıldı

11 Ağustos 2017 Cuma 16:42

Orhangazi'ye bağlı Fatih Mahallesi'nde vatandaşların uzun süredir talep ettiği asfalt çalışması start aldı

Orhangazi´ye bağlı Fatih Mahallesi´nde vatandaşların uzun süredir talep ettiği asfalt çalışması start aldı. Taşıyıcılar Kooperatifi´nin bulunduğu bölgeden başlayan program kapsamında mahallenin tüm ana caddeleri asfaltlanacak.

Fatih Mahallesi´nde asfalt çalışmaları başladı. Mahalle sakinlerinin öncelikli talebi olarak öne çıkan asfalt çalışmasının başlaması için Belediye´ye müracaatta bulunmuş, sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışmıştı. Orhangazi Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi´nin koordinesinde harekete geçen ekipler dün Fatih Mahallesi´nin Bursa istikametinden girişi olan Taşıyıcılar Kooperatifi yanında çalışmaya başladı. Ekiplerin ilk çalışması mevcut yolun kazılarak asfalta hazır hale gelmesi olacak. Ardından da sıcak asfalt çalışması başlayacak. Fatih Mahallesi´nin tüm ana arterleri sıcak asfalt ile kaplanacak. Doğalgaz çalışmalarında da son aşamaya gelinen Fatih Mahallesi´nde, ardından ise kaldırım çalışmaları başlayacak.

 

 
Bu haber 292 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:35:40 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.