HEM'de Farkındalık Eğitim Kursu

HEM'de Farkındalık Eğitim Kursu

13 Eylül 2017 Çarşamba 12:48

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Bünyesinde  Lisans ve Önlisans Mezunlarına yönelikÖzel Eğitim Sınıf ve Okullarında Ücretli Öğretmenlik yapmak İsteyenlere “ Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu”düzenlenecek.

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Bünyesinde  Lisans ve Önlisans Mezunlarına yönelik  Özel Eğitim Sınıf ve Okullarında Ücretli Öğretmenlik yapmak İsteyenlere “ Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu”  düzenlenecek.

 

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Bünyesinde  Lisans ve Önlisans Mezunlarına yönelik  Özel Eğitim Sınıf ve Okullarında Ücretli Öğretmenlik yapmak İsteyenlere “ Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu”  düzenlenecek. Katılmak isteyenlerin İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne Müracaatlarını yapmaları gerekiyor. 
Bu haber 225 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:50:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.