Başarılarla dolu 8 yıl

Başarılarla dolu 8 yıl

21 Eylül 2017 Perşembe 11:43

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda Mart 2009’da yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu başkanlığına seçilen ve bu görevi 2 yıl yapan Ergün Efendioğlu başkanlığındaki Meclis dönem sonu toplantısını gerçekleştirdi.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda Mart 2009’da yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu başkanlığına seçilen ve bu görevi 2 yıl yapan Ergün Efendioğlu başkanlığındaki Meclis dönem sonu toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Protokolünün de davetli olduğu son meclis toplantısında son dönemde meclis üyeliği yapan tüm isimlere plaket takdim edildi. Programda bir konuşma yapan OTSO Başkanı Ergün Efendioğlu, 8 yıllık görev süresinde yapılan çalışmaları anlattı, kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasının son dönem Yönetim Kurulu başkanlığını Ergün Efendioğlu, Meclis Başkanlığını ise Erol Hatırlı’nın yaptığı son meclis toplantısına Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Uludağ Üniversitesi Orhangazi Asil Çelik MYO Müdürü Doç.Dr.Birol Taş ve bazı STK başkanları katıldı. Mevcut yönetimin son meclis toplantısı mahiyetinde olan Orhangazi TSO’da açılış konuşmasını Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu yaptı. Efendioğlu konuşmasında 8 yıl önce ilk yönetim kurulu başkanlığına seçildiği tarihten iki dönemde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aktardı. Ergün Efendioğlu, kendisine görev süresince destek olan herkese de teşekkür etti. Daha sonra kürsüye gelen Meclis Başkanı Erol Hatırlı, meclisi, yönetimi ve personeli ile son derece uyumlu bir çalışma yürüttüklerini ve ilçeye katma değer katacak bir çok çalışmanın içinde yer aldıklarını ifade etti.

ÇAĞLAYAN KURUMLAR ARASI DİYALOĞA VURGU YAPTI

Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3,5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Orhangazi TSO’nun yönetimi ile son derece uyum içinde çalıştıklarını ve çok önemli başarılara da imza attıklarını belirterek, bir kent için bu tür uyumlu çalışmalar son derece önemli. Biz de Oda yönetimimiz ve Ergün Efendioğlu ile her yaptığımız çalışmada paydaş olduk, birlikte projeler ve çalışmalar yürüttük. Bizler onlara, onlar bizlere destek oldular ve başarılı sonuçlar ortaya çıkardık dedi. Daha sonra kürsüye gelen Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Orhangazi TSO’nun mevcut yönetiminin başarılı işlere imza attığını belirterek, bundan sonra da Ergün Efendioğlu’nun tecrübelerinden hem bu şehir hem de oda faydalanacaktır. Kendilerine ilçemize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum dedi. Programda son olarak söz alan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise Orhangazi TSO yönetiminin ilçeye her zaman değer katan bir yanı olduğunu belirterek oda yönetimine teşekkür etti.

MECLİS ÜYELERİNE PLAKET TAKDİM EDİLDİ

 

Konuşmaların ardından ilçe protokolü tarafından son meclis grubundaki meclis üyelerine plaket takdim edildi. Plaket töreninden Oda bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ARGe ekibi ile Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu başkanlarına da plaket verildi. 
Bu haber 458 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2018 15:36:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.