Başbakan Yalova'ya geliyor

Başbakan Yalova'ya geliyor

28 Eylül 2017 Perşembe 10:22

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Yalova Merkez İlçe Kongresi'ne katılacak. Başbakan Yıldırım'ın Yalova'da bir kaç programa daha katılması da planlanıyor.

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Yalova Merkez İlçe Kongresi´ne katılacak. Başbakan Yıldırım´ın Yalova´da bir kaç programa daha katılması da planlanıyor.

 


AK Parti Yalova Merkez İlçe Kongresi 14 Ekim 2017 16:00´da 90. Yıl Spor Salonu´nda gerçekleştirilecek. Umut Güçlü´nün tek aday olarak katılacağı kongreye Başbakan Binali Yıldırım da davet edildi. Başbakanlık gerekli programlamayı yaparak AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak´a Başbakan Binali Yıldırım´ın programa katılacağını bildirdi. Öztabak ise yapılacak Merkez İlçe Kongresi´nin Başbakan Binali Yıldırım´ın gelişi ile birlikte tam bir coşkuya dönüşeceğini vurgulayarak, "Umut Güçlü Merkez İlçe Kongresinde tek aday olacak. Bu kongreye Başbakanımız Binali Yıldırım´ı da davet ettik. Kendisi de bu davetimizi kabul etti. Kongremiz tam bir coşkuyla geçecek. Başbakanımızın bir kaç programa daha katılması için programlama yaptık ancak onun programına bağlı olarak hareket edeceğiz. Ben bu coşkuya tüm halkımızın ortak olmasını istiyorum ve Yalovalıları 90. Yıl Spor Salonu´na davet ediyorum" dedi.
Bu haber 696 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:50:46 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.