Koordinatör vekilden teşkilata ziyaret

Koordinatör vekilden teşkilata ziyaret

29 Eylül 2017 Cuma 10:25

Ak Parti Trabzon Milletvekili ve Bursa-Balıkesir Koordinatör Milletvekili Muhammet Balta, kongre öncesinde Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti Trabzon Milletvekili ve Bursa-Balıkesir Koordinatör Milletvekili Muhammet Balta, kongre öncesinde Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Kaya ile görüşen Muhammet Balta çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 

AK Parti Bursa ve Balıkesir Koordinatör Milletvekili, Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Bilal Özbey ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Muhammet Balta, basına kapalı bir şekilde bir süre ilçe başkanı Kaya ile görüştü. Muhammet Kaya, kongrelerin hayırlı olması temennisinde bulundu ve ilçe ile ilgili bilgi aldıktan sonra Orhangazi’den ayrıldı. 
Bu haber 414 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 19:23:27 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.