TOKİ pazaryeri ve sosyal tesis için bugün açılış töreni düzenleniyor

TOKİ pazaryeri ve sosyal tesis için bugün açılış töreni düzenleniyor

29 Eylül 2017 Cuma 10:40

Orhangazi Belediyesi tarafından TOKİ bölgesinde yapılan pazaryeri ve sosyal tesis için bugün bir açılış töreni düzenleniyor.

Orhangazi Belediyesi tarafından TOKİ bölgesinde yapılan pazaryeri ve sosyal tesis için bugün bir açılış töreni düzenleniyor. İlçe protokolünün katılacağı açılış töreni saat 12:00’de gerçekleştirilecek.

Orhangazi Belediyesi seçim beyannamesinde de sözünü verdiği TOKİ pazaryeri inşaatını tamamladı. 1500’ün üzerinde konutun yer aldığı TOKİ bölgesinde Cuma günleri pazaryerinin kurulduğu alanın üzeri kapatıldı. Orhangazi Belediyesi ekipleri pazaryerinin bulunduğu alanın üzerini çatı ile kapatarak alanın bölgede yaşayan vatandaşların cemiyet ve çeşitli organizasyonları için de hazır hale getirdi. Öte yandan pazaryerinin bulunduğu ve üzeri kapatılan alanda Orhangazi Belediyesi çeşitli sosyal aktiviteler de düzenleyecek. Pazaryeri ve Sosyal Tesislerinin etrafında ise yeni park ve spor alanları inşa eden Orhangazi Belediyesi bu bölgedeki çalışmalarını tamamladı.

AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENİYOR

 

Orhangazi Belediyesi tarafından inşa edilen TOKİ Pazaryeri ve Sosyal Tesis için bugün bir açılış töreni düzenlenecek. Tören saat 12:00’de gerçekleştirilecek. 
Bu haber 352 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:36:45 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.