Camiler ve Din Görevlileri haftası kutlanacak

Camiler ve Din Görevlileri haftası kutlanacak

2 Ekim 2017 Pazartesi 11:30

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde her yıl 01-07 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din görevlileri Haftası, bu yıl Orhangazi’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde her yıl 01-07 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din görevlileri Haftası, bu yıl Orhangazi’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Orhangazi Müftülüğü tarafından organize edilen programlar hakkında bilgi veren Müftü Yusuf Tuna, etkinliklerin bugün saat 14:00´te Ra düğün salonunda “Cami ve Şehir” adlı konferansla başlayacağını söyledi. Tuna, 5 Ekim Perşembe günü Müftülük binasında ve ilçe camilerinde çalışan personel ve ailelerinin Nadır tesislerinde piknik düzenleneceğini ve 6 Ekim Cuma günü sabah namazı buluşmasında çorba ikramı, Cuma namazından sonra ise vatandaşlara aşure ikramı yapılarak etkinliklerin sona ereceğini söyledi.

 

 
Bu haber 243 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:36:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.