Genel Başkan yardımcısından Çağlayan'a ziyaret

Genel Başkan yardımcısından Çağlayan'a ziyaret

2 Ekim 2017 Pazartesi 11:32

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden sorumlu genel başkanı Salih Koca, AK Parti il başkan yardımcısı Bülent Temelli ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden sorumlu genel başkanı Salih Koca, AK Parti il başkan yardımcısı Bülent Temelli ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Genel Merkez, Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Salih Koca’yı ağırladı. Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve Ak Parti Bursa İl Başkan yardımcısı Bülent Temelli’nin de hazır bulunduğu ziyarette Genel Başkan yardımcısı Salih Koca, Neşet Çağlayan’dan ilçede yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Belediye Başkanı Çağlayan, yapılan projeler, hazırlıkları süren çalışmalar ve hayata geçirilecek çalışmalar ile ilgili Genel Başkan yardımcısı Salih Koca’ya bilgi aktardı. 
Bu haber 266 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:33:00 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.