Hastanede cihaz eksiklikleri gideriliyor

Hastanede cihaz eksiklikleri gideriliyor

2 Ekim 2017 Pazartesi 11:34

Başhekim Kocaefe ve ekibi ile kazandırılan yeni cihazların kurulumu tamamlandı

Orhangazi Devlet Hastanesi bölgede etkili sağlık kurumlarından biri olma adına hızla ilerliyor. Özellikle yeni binaya taşınma sonrası eksiklerin giderilmesi yönünde çalışmalar sürerken Orhangazi Devlet Hastanesine, önceki gün Kamu Hastaneleri Bursa Genel Sekreterliğinde yapılan ihale ile 6 yeni cihaz daha kazandırıldı.

Yapılan ihale ile Orhangazi Devlet hastanesine; 3 adet anestezi cihazı, 2 adet renkli doppler USG cihazı ve 1 adet dijital röntgen cihazı kazandırılmış oldu. Hafta sonu ise ameliyathanelerde kullanılmak üzere Orhangazi’ye teslim edilen nem alma cihazlarının kurulumu Devlet hastanesinde yapılarak kullanılmaya başlandı.

Orhangazi Devlet Hastanesinde eksiklikler her geçen gün giderilirken özellikle yeni alınan cihazlar ile büyük kolaylıklar da sağlanıyor. Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Hasan Kocaefe, Orhangazi ve çevresindeki hastalarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. “Halka hizmet hakka hizmettir” “düşüncesi doğrultusunda hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Eksik kadrolarımızın tamamlanmasıyla hastalarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri hastanemiz bünyesinde imkânlarımız ölçüsünde vermeye çalışmaktayız” dedi.

 

Kocaefe, oluşturulan bu yeni üniteler, alınan yeni cihazlar ve poliklinikler sayesinde layık olduğu hizmete ulaşarak, ilçemiz sağlık anlamında eksiksiz bir ilçe konumuna gelecek ve yılların özlemleri sevinçlere dönüşmeye devam edeceğinin altını çizdi.
Bu haber 543 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:38:43 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.