Gönül gönüle hep birlikte

Gönül gönüle hep birlikte

2 Ekim 2017 Pazartesi 11:36

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan vatandaşlardan gelen ev ziyareti davetlerine icabet etmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan vatandaşlardan gelen ev ziyareti davetlerine icabet etmeye devam ediyor. Çağlayan, meclis üyeleri ile birlikte Muradiye Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi bölgesinde iki eve misafir olup vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çağlayan vatandaşlarla gönül gönüle el birliği ile ilçenin geleceğini planlamaya çalıştıklarını  ifade etti.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan vatandaşların evlerine misafir olmaya devam ediyor. Başkan Çağlayan Belediyem Benimle Projesi kapsamında ekiplerin yürüttükleri çalışmalar kapsamında vatandaşlardan belediye başkanı Neşet Çağlayan’a gelen davetlere icabet etmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Muradiye Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi bölgesinde Hacıoğlu ve Şentürk ailelerini evlerinde ziyaret etti. Şentürk ve Hacıoğlu aileleri ile sohbet eden ve mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen başkan Çağlayan, her zaman vatandaşlarımızla iç içe ve onların talepleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz dedi. 
Bu haber 247 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 07:06:38 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.