Gözyaşları ile uğurlandı

Gözyaşları ile uğurlandı

3 Ekim 2017 Salı 12:39

Orhangazi’ye bağlı Çakırlı’da bir dönem belediye başkanlığı yapan, CHP ilçe eski başkanı Mehmet Dalyan’ın ablası, Türe Zeytincilik sahibi Mehmet Türe’nin eşi Çiğdem türe son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazi’ye bağlı Çakırlı’da bir dönem belediye başkanlığı yapan, CHP ilçe eski başkanı Mehmet Dalyan’ın ablası, Türe Zeytincilik sahibi Mehmet Türe’nin eşi Çiğdem türe son yolculuğuna uğurlandı. Çiğdem Türe’nin cenaze töreninde sevenleri Dalyan ve Türe ailelerini yalnız bırakmadı.

 

Bir süredir hastalığı nedeniyle tedavi gören ve önceki gün vefat eden 2 çocuk annesi Çiğdem Türe Çakırlı mahallesinde son yolculuğuna uğurlandı. Çakırlı eski belediye başkanı ve CHP’nin eski ilçe başkanı Mehmet Dalyan’ın ablası, Türe Zeytincilik sahibi Mehmet Türe’nin eşi Çiğdem Türe dün Orhangazi’ye bağlı Çakırlı Mahallesinde öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Çiğdem Türe’nin cenaze törenine CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, CHP ilçe başkanı Sevim Turan, CHP Bursa İl yöneticileri, ilçe yöneticileri, siyasiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Bu haber 371 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:37:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.