Diş Polikliniği taşınıyor

Diş Polikliniği taşınıyor

3 Ekim 2017 Salı 12:42

Orhangazi Devlet Hastanesi ana binasının dışında faaliyet gösteren Diş Poliklinikleri için düğmeye basıldı. Yeni hastanede yeri ayrılan ve tadilat çalışmaları başlayan diş polikliniklerin kısa sürede ana binada hizmete girmesi hedefleniyor.

Orhangazi Devlet Hastanesi ana binasının dışında faaliyet gösteren Diş Poliklinikleri için düğmeye basıldı. Yeni hastanede yeri ayrılan ve tadilat çalışmaları başlayan diş polikliniklerin kısa sürede ana binada hizmete girmesi hedefleniyor.

Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Hasan Kocaefe, geçtiğimiz yıl yapılan basın toplantısında en geç bir yıl içerisinde planlama sonrası diş polikliniklerinin hastane bünyesine alınacağını belirtmiş çalışmalara da söz verdiği zamanda başlamış oldu.

1. KATTA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Ağız Diş Hastalıkları ve Tedavisi Poliklinikleri için Devlet Hastanesinin 1. katında dahiliye poliklinikleri yanında bulunan geniş alanda çalışmalar başladı. İlçemizde uzun yıllardır Orhangazi İlçe Mezarlığının yanında ki binada hizmet veren diş poliklinikleri, kısa sürede Orhangazi Devlet Hastanesi’ne taşınacak. Konuyla alakalı olarak açıklama yapan Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Kocaefe; “2017 faaliyet planlarımız arasında şu an mevcut olduğu binada kiralama yoluyla faaliyet gösteren diş polikliniklerini Orhangazi Devlet Hastanesi binasına taşımak vardı. Bu hedefimizi artık gerçekleştiriyoruz. Yıl bitmeden hastane bünyesinde hizmet verecek.  Bunla ilgili çalışmaları sürdürüyoruz” dedi. Böylelikle diş poliklinikleri daha hijyen bir ortamda hastalarına hizmet verecek.

ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ

Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Hasan Kocaefe, Orhangazi ve çevresindeki hastalarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. “Halka hizmet hakka hizmettir” “düşüncesi doğrultusunda hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Eksik kadrolarımızın tamamlanmasıyla hastalarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri hastanemiz bünyesinde imkânlarımız ölçüsünde vermeye çalışmaktayız” dedi.

 

Kocaefe, oluşturulan bu yeni üniteler, alınan yeni cihazlar ve poliklinikler sayesinde layık olduğu hizmete ulaşarak, ilçemiz sağlık anlamında eksiksiz bir ilçe konumuna gelecek ve yılların özlemleri sevinçlere dönüşmeye devam edeceğinin altını çizdi.
Bu haber 421 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:36:36 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.