Kapalı Pazaryerinde tadilat tamamlandı

Kapalı Pazaryerinde tadilat tamamlandı

3 Ekim 2017 Salı 12:47

Orhangazi Belediyesi’nin yaklaşık 2 ay önce Kapalı Pazaryeri’nde başlattığı tadilat çalışmaları tamamlandı.

Orhangazi Belediyesi’nin yaklaşık 2 ay önce Kapalı Pazaryeri’nde başlattığı tadilat çalışmaları tamamlandı. Bir çok noktası yenilenen pazaryerinde dün 2 ay aradan sonra esnaf kapalı pazaryerinde tezgah açmaya başladı.

 

Orhangazi Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde tadilat tamamlandı. Pazarcılar Derneği’nden gelen talep doğrultusunda Orhangazi Belediyesi’nin yaklaşık 2 ay önce başlattığı Kapalı Pazaryeri tadilatı tamamlandı. 2 aydır kapalı pazaryerinin bulunduğu Mezarlık Caddesi ile Alitekin Caddesi üzerinde tezgah açan Pazarcı esnafı Kapalı Pazaryerinin tadilatının tamamlanması ile birlikte eski yerlerine de dönmüş oldu. Dün tadilattan sonra ilk kez tezgahlarını kapalı pazaryerinde açan esnaf ve vatandaşlar tadilattan memnundu. Öte yandan tadilatın pazarın kurulmadığı günlerde devam edeceği ve çalışmalarda birkaç eksikliğin de önümüzdeki günlerde giderileceği kaydedildi. 
Bu haber 273 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:33:48 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.