İl Başkanı Salman; Ülkemize ve ilimize katkı sağlamak için çalışıyoruz

İl Başkanı Salman; Ülkemize ve ilimize katkı sağlamak için çalışıyoruz

4 Ekim 2017 Çarşamba 11:58

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, olağan yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu üyeleri ile çalışmalarını masaya yatırdı.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, olağan yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu üyeleri ile çalışmalarını masaya yatırdı.

AK Parti olağan yönetim kurulu toplantısı, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Başkan Salman nezaretinde gerçekleşen toplantıya, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Milletvekilleri İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Muhammed Müfit Aydın, Osman Mesten, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya’ da katıldı.

Çalışmaların konuşulduğu toplantıda Başkan Salman, çok önemli bir sürece girdiklerini vurguladı. Yaklaşan ilçe kongrelerinin önemine değinen Salman, “Partimizi hedeflerimize taşıyacak olan kadroların belirlenmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Artık son aşamadayız. İstişarelerimiz sürüyor. İnşallah Bursamızı kucaklayıp, partimizi ülkemizin önüne koyduğu büyük hedefler yolunda temsil edecek en iyi kadroları kuracağız” dedi.

Başkan Salman sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Bir yandan da Bursamızın dört bir yanında çeşitli vesilelerle halkımızla buluşup, taleplerini, ihtiyaçlarını dinliyoruz. İnşallah şehrimize katkı koymak adına en doğru köprüleri kuracağız. Bir yandan Bursamıza değer katacak çalışmalar, işbirlikleri ve projeleri geliştirirken, diğer yandan da daha güçlü, daha büyük, daha refah bir Türkiye hedeflerimiz doğrultusunda Bursa teşkilatları olarak üzerimize düşen yapacağız.”
Bu haber 290 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:33:29 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.