Çağlayan Kulüpler Birliği üyeleri ile buluştu

Çağlayan Kulüpler Birliği üyeleri ile buluştu

4 Ekim 2017 Çarşamba 12:10

Orhangazi’de Futbol Kulüplerin Başkanlarının oluşturduğu Kulüpler Birliği Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın verdiği yemekli toplantıda bir araya gelerek yeni sezon öncesi ihtiyaç ve sorunlarını görüştü.

Orhangazi’de Futbol Kulüplerin Başkanlarının oluşturduğu Kulüpler Birliği  Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın verdiği yemekli toplantıda bir araya gelerek yeni sezon öncesi ihtiyaç ve sorunlarını görüştü.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi´deki futbol kulüplerinin başkanlarının oluşturduğu Kulüpler Birliği ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrası Kulüp Başkanlarının sorunları ve eksikliklerini dinleyen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, MHP İlçe başkanı Necati Güneş ve Orhangazi Belediyespor takımı başkanı ve Belediye Başkanı Necmettin Şahin´in de katıldığı toplantıda hafta sonu başlayacak olan Birinci Amatör kümede mücadele edecek olan kulüplerin başkanları ile istişarede bulundu. Kulüplerin eksikliklerini tespit eden başkan Çağlayan, sorunların ve eksikliklerin giderilmesi için çalışma başlattı.Kulüp başkanlarını tek tek dinleyen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, kulüp başkanlarından gelen talepleri Spor Müdürlüğü vasıtası ile çözmek için çalışma başlattı. 
Bu haber 267 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 22:31:48 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.