Döktaş Döküm'den Gençlerbirliği'ne destek

Döktaş Döküm'den Gençlerbirliği'ne destek

11 Ekim 2017 Çarşamba 12:10

Orhangazi Gençlerbirliği Vefa Ziyaretlerine devam ediyor. Gençler Birliği Kulübü başkanı Muhammet Topal, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Döktaş Döküm yöneticilerini ziyaret etti.

Orhangazi Gençlerbirliği Vefa Ziyaretlerine devam ediyor. Gençler Birliği Kulübü başkanı Muhammet Topal, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Döktaş Döküm yöneticilerini ziyaret etti. Döktaş Döküm yönetimi ise Gençlerbirliği’ne maddi destek sözü verdi.

 

Orhangazi Gençlerbirliği’nden vefa ziyaretleri. Bu yıl tüm yaş kategorilerinde şampiyonluk hedefleyen ve vefa yılı ilan eden Gençlerbirliği yönetimi Döktaş Döküm fabrikası yönetimini ziyaret etti. Gençlerbirliği kulübü başkanı Muhammet Topal ve yönetim kurulu üyeleri Döktaş Döküm’de fabrika yöneticileri Yusuf Çamur, Sibel Binici ve İbrahim Keyif tarafından ağırlandı. Kulüp hakkında Döktaş Döküm yöneticilerine bilgi aktaran Muhammet Topal, camia olarak bu yıl ki hedeflerini de anlattı. Gençlerbirliği yönetimi Döktaş Döküm yöneticilerine kulüp forması hediye etti. Döktaş Döküm yöneticileri ise kulübe destek sözü verdi. 
Bu haber 399 kez okunmuştur.
Kategori:
23.9.2018 08:21:23 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.