Sakatlar Derneği'nde Aşure programı

Sakatlar Derneği'nde Aşure programı

13 Ekim 2017 Cuma 10:36

Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi, Muharrem Ayı nedeniyle dernek lokalinde aşure programı düzenledi.

Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi, Muharrem Ayı nedeniyle dernek lokalinde aşure programı düzenledi. Programa ilçe protokolü tam kadro katılırken, engelli vatandaşlar ve çok sayıda davetliye aşure ikramında bulunuldu.

 

Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi Muharrem Ayı nedeniyle aşure programı düzenledi. Dernek lokalinde düzenlenen aşure programına Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Murat Salman, Garnizon komutanı Per.Ütğm.Furkan Karacan, Jandarma Komutanı Jand.yzb.Ali Kanber, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, CHP ilçe başkanı Sevim Turan, MHP ilçe başkanı Necati Güneş ve diğer protokol üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşan Sakatlar Derneği Başkanı Emrullah Akçay, Muharrem Ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğunu bu davette de aynı birlik ve beraberliğin yakalanmış olmasından dolayı duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum dedi. Konuşmanın ardından Protokol üyeleri aşure kazanının başına geçerek vatandaşlara aşure ikram ettiler. 
Bu haber 423 kez okunmuştur.
Kategori:
19.9.2018 07:14:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.