MHP ilçe başkanı Necati Güneş'ten açıklama

MHP ilçe başkanı Necati Güneş'ten açıklama

16 Ekim 2017 Pazartesi 10:46

MHP ilçe başkanı Necati Güneş son dönemlerde Türkiye’de yaşanan olayları değerlendirdi, Türkiye’de artık MHP vaktinin geldiğini ifade etti.

MHP ilçe başkanı Necati Güneş son dönemlerde Türkiye’de yaşanan olayları değerlendirdi, Türkiye’de artık MHP vaktinin geldiğini ifade etti.

MHP İlçe başkanı Necati Güneş Türk milletine seslenerek, Ey Türk milleti, herşeyi biliyorsun, yakın tarihin şahidi sensin. Sadece devlet ve millet aşkıyla siyaset yapan MHP hep tek hedef yapılmadı mı? Bütün tuzaklara, kumpaslara rağmen ayakta olan, Fedakârlık ederek devleti ayağa kaldırmaya çalışan MHP değil mi? dedi. Necati Güneş, Ama oy vermez, olmadık icraatlar beklersin diye değerlendirmesini sürdürdüğü açıklamasında, ne 1944 tabutlukları, ne 12 Eylül´ün darağaçları yıldıramadı. MHP, 48 yıldır gözünün önünde. Aldanmadı, aldatmadı. Koltuğu, dünyalığı hiç hedef almadı. Meclis dışı da kalsa, 3 kişi de olsa, 110 kişi de olsa, 34 kişi de kalsa, tek derdi hep millet ve devlet oldu. Ama iktidar şansı vermez, "fedakârlık" beklersin. Hiç hain yetiştirmedi bu ocak. Hiç kahpe üretmedi. İçine sızan ayrık otlarını da ayıklamaktan çekinmedi. Devletine ihanet edenleri de hiç affetmedi.  Bunca çakala, hırsıza, arsıza, din tacirine oy verirsin. Ama inançlı Bozkurtlara hep "çile" yüklersin. Mübarek dinini hiç istismar etmedi. Ne kıldığı Cuma namazının pozunu verdi, ne yaptığı hayrın reklamını. Allah ile kulları arasına iğrenç siyaset tezgâhları kurmadı. Berrak inancıyla hiçbir cemaat ve tarikatin kucağında olmadı. Kalleş FETÖ´yle mesafe koyan, tehlike olduğunu söyleyen Bahçeli idi sadece. "15 Temmuz gecesinin yiğidi"ni bilirsin. Ama Ülkücülere hep "jandarmalık" verirsin

MHP hep demokrattı, hep insan sevgisiyle doluydu. Uzatılan eli hiç çevirmedi, tokalaştı. "Bin yıllık kardeşlik" sloganı MHP´ye aittir bilmez misin? "Hak, hukuk, adalet" sloganı da Ülkücü Hareket´in…

Hasta olan mahkûmun eve çıkmasını isteyen de. Kurunun yanında yanan FETÖ mağdurlarının da çare kapısı MHP olmadı mı? Ama durmadan "faşistlikle" itham edersin. "Silinmek istenen Türkiye Cumhuriyeti Anayasası´nın ilk dört maddesinin yegâne teminatı" MHP olmadı mı? Atatürk´ün "Ne mutlu Türküm diyene" vecizesinin düşmanı "Çözüm süreci"ne tek başına MHP karşı çıkmadı mı? Bu sebeple tek başına Devlet Bahçeli hedef alınmadı mı? "Önce ülkem" diyebilen kaç parti var ülkende?

 

Kaç parti var, şeytani planlarla önüne konan makam koltuklarını reddeden? Dünyaya "Türkçe bakan" hangi parti var? İçinde milletin olmadığı hiçbir hedefi kabul etmeyen MHP´dir. Ama devamlı "payandalıkla" nitelersin. 
Bu haber 464 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 19:22:47 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.