AK Parti'den Ankara çıkarması

AK Parti'den Ankara çıkarması

18 Ekim 2017 Çarşamba 10:42

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile lise teşkilatından 110 kişilik bir grupla Ankara’ya çıkarma yaptı

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile lise teşkilatından 110 kişilik bir grupla Ankara’ya çıkarma yaptı. Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı grup toplantısına da giren Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ağırladı.

Ak Parti Orhangazi İlçe başkanı Mustafa Kaya, teşkilat üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile lise teşkilatından 110 kişilik grup Ankara’ya Ak Parti Grup toplantısına katıldı. Önceki gün gece yarısı 2 otobüsle yola çıkan Ak Parti Orhangazi teşkilat mensupları, TBMM’de Ak Parti Grup toplantısına katıldılar. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı Ak Parti grup toplantısından sonra Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Milletvekilleri ile bir araya gelen Ak Parti ilçe teşkilat mensupları çeşitli ziyaretlerde de bulundular.

 

ÇAVUŞOĞLU AĞIRLADI

 

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilat mensuplarını daha sonra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ağırladı. Teşkilat mensupları ile görüşen Hakan Çavuşoğlu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 
Bu haber 470 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 19:23:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.