Engelli öğrenciler spor yapacak

Engelli öğrenciler spor yapacak

2 Kasım 2017 Perşembe 10:43

Orhangazi İlçe Spor Müdürlüğü, Orhangazi’de faaliyet gösteren Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Merkezi, Tuna, Orhanbey ve Atatürk İlköğretim okullarında okuyan engelli öğrencilere yönelik spor eğitimlerine başladı.

Orhangazi İlçe Spor Müdürlüğü, Orhangazi’de faaliyet gösteren Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Merkezi, Tuna, Orhanbey ve Atatürk İlköğretim okullarında okuyan engelli öğrencilere yönelik spor eğitimlerine başladı. İlçe Spor Müdürlüğü engelli öğrencilere Karate ve Güreş derslerine başladı. İlk gün derslerini Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’da takip etti.

Orhangazi Gençlik Hizmetler ve Spor Müdürlüğü ilçe genelindeki okullarda eğitim gören engelli öğrenciler için spor eğitimlerine başladı. Orhangazi İlçe Spor Müdürü Mesut Köse, Saadet Öcalgiray Özel Eğitim ve İş Okulu ile Orhanbey, Tuna ve Atatürk İlköğretim okullarında eğitim gören engelli öğrenciler için bir spor eğitimi programı başlattıklarını belirterek, bu kapsamda belirlediğimiz programlar dahilinde öğrencilerimize Güreş ve Karate dallarında eğitim veriyoruz dedi.

KAYMAKAM İLK GÜN ÇALIŞMALARINI İZLEDİ

 

Kapalı Spor Salonu’nda başlayan Spor eğitimlerinin ilk gününde ise Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz karate ve güreş eğitimi alan öğrencilerin antrenmanlarını izledi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, çocuklarla fotoğraf çekildi, onların çalışmalarına iştirak etti. 
Bu haber 203 kez okunmuştur.
Kategori:
25.9.2018 01:15:30 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.