Sert Yapı 2.büyük projesi için kolları sıvadı

Sert Yapı 2.büyük projesi için kolları sıvadı

8 Kasım 2017 Çarşamba 11:14

Orhangazi’de Marzim Tesislerini hayata geçiren Sert Yapı Yüksel Sert, Zeytin Dükkanları ile ilgili ikinci büyük projesi için ilk kazmayı vurdu.

Orhangazi’de Marzim Tesislerini hayata geçiren Sert Yapı Yüksel Sert, Zeytin Dükkanları ile ilgili ikinci büyük projesi için ilk kazmayı vurdu. Yüksel Sert, İznik yolu Torsu Tesisleri yanında aldığı arazi üzerine 83 adet dükkandan oluşan toplam 22 bin ton zeytin depolama kapasiteli ikinci büyük tesis inşa edecek. Tesisin 2 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Orhangazi yeni bir zeytin işleme merkezine kavuşuyor. Orhangazi’de 2004 yılında eski Kav Orman Sanayi karşısındaki 250 bin m2 alanı satın alarak buraya Marzim Tesislerini inşa eden Sert Yapı İnşaat firması sahibi Yüksel Sert, Orhangazi’de ikinci büyük projesi için kolları sıvadı.

83 ADET DÜKKANDAN OLUŞACAK

İznik Yolu Torsu Tesisleri yanındaki bir arsaya inşa edilecek olan yeni Zeytin İşleme Merkezi ile ilgili açıklama yapan Sert Yapı sahibi Yüksel Sert, daha önce Orhangazi’ye Marzim’i kazandırdıklarını belirterek, şimdi de İznik yolu üzerinde 83 adet 250’şer metrekare büyüklüğünde dükkan inşaatlarına başladık. Her bir dükkan 280 ton kapasiteli olacak. Toplamda tesisimizin kapasitesi 22 bin ton zeytin depolama kapasiteli olacak dedi.

2 YIL İÇİNDE TAMAMLANACAK

 

Marzim tesislerinin ardından ikinci büyük projesi için çalışmalara başlayan Yüksel Sert, projeyi 2 yıl içinde tamamlamayı planladığını belirterek, zeytin işleme merkezimizde her dükkanda 30 adet havuz yer alacak dedi. 
Bu haber 496 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:50:41 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.