“İş Sizi çağırıyor”

“İş Sizi çağırıyor”

8 Kasım 2017 Çarşamba 11:20

Orhangazi, Gemlik ve İznik bölgesinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının İnsan Kaynakları çalışanları ile Gemlik İŞ Kur temsilciliği 17-18 Kasım tarihlerinde İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması adı altında bir organizasyon gerçekleştiriyor.

Orhangazi, Gemlik ve İznik bölgesinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının İnsan Kaynakları çalışanları ile Gemlik İŞ Kur temsilciliği 17-18 Kasım tarihlerinde İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması adı altında bir organizasyon gerçekleştiriyor. Konu ile ilgili Gemlik Serbest Bölge’de bir basın toplantısı düzenlendi.

 

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezinde 17-18 Kasım 2017 Saat 10:00 ile 18:00 arasında  1. Gemlik’te İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması "İŞ sizi  Çağırıyor" sloganıyla Gemlik Kaymakamlığı, Gemlik Belediyesi, Gemlik İşkur, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası ve Gemlik Ticaret Borsası desteğiyle düzenlenecek. Konu ile ilgili dün Gemlik Serbest Bölge’de bir tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda açıklama yapan Serkan Güllü, Gemlik, Orhangazi, İznik ve Bursa Merkez İlçelerini kapsayan bu bölgelerdeki iş arayan ve işverenleri bir araya getirecek; iş görüşmeleri, iş başvuruları, staj başvuruları, ücretsiz seminer ve Konferansların düzenleneceği bu etkinliğin 2017 yılında başlatılan Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında Biz Serbest bölge Firmaları olarak en başından beri desteklemekteyiz dedi. Güllü,

bu kadar gönüllü firma, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütlerinin mesai gözetmeksizin yapmış olduğu bu çalışmaya serbest bölge firmaları olarak tüm desteği verdiğimizi beyan eder 17-18 Kasımda Gemlik Sosyal Yaşam Merkezinde yapılmasını planlanan bizimde bir parçası olduğumuz  İş Sizi Çağırıyor etkinliğimize davet ederiz.

Bu organizasyonda emeği geçen; Başta Gemlik Kaymakamımız Gürbüz Karakuş Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Kemal Akıt, Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Bursa İşkur İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen, Gemlik İşkur Müdürü Ünver Ünver, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ve ayrıca fuara destek veren ve katılacak tüm firmalarımıza şükranlarımızı sunarız dedi.

 

 
Bu haber 480 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 17:02:37 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.