Hırsızlar Narlıca'daki camiye dadandı!

Hırsızlar Narlıca'daki camiye dadandı!

8 Kasım 2017 Çarşamba 11:23

Yaklaşık 6 ay önce hırsız giren ve güvenlik kamerasının kayıt cihazını çaldıkları için eşkalleri belirlenemeyen Narlıca Camii'nde yine hırsızlık girişimi yaşandı

Yaklaşık 6 ay önce hırsız giren ve güvenlik kamerasının kayıt cihazını çaldıkları için eşkalleri belirlenemeyen Narlıca Camii´nde yine hırsızlık girişimi yaşandı. Ancak bu kez hem çalacak bir şey bulamadılar hemde güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildiler. 

Geçtiğimiz gün Narlıca Camii’ne gelen iki hırsız Caminin kilitli olan ahşap kapısını açamayınca plastik pencereyi zorlayarak içeriye girdiler. İmam odasının kapısını açamayan hırsızlar, odanın camından içeriye girmek istese de başaramadı. Pencereden girmeyi başaramayan hırsızlar bir müddet anahtarları arayıp bulamayınca geldikleri gibi elleri boş olarak Camiden çıkıp gittiler.

Yatsı namazına gelen camii imamı kapı ve pencerenin zorlandığını görüp güvenlik güçlerine haber verdi. Güvenlik kameralarını inceleyen Jandarma ekipleri hırsızların eşkallerini belirleyerek yakalanmaları için çalışma başlattı.

 

6 ay önce’de Narlıca Camii’nde hırsızlık olayı meydana gelmiş, hırsızlar kamera kayıt cihazını çalarak kaçtıkları için eşkalleri belirlenememişti. Kameraya yakalanan şahısların daha önce camiye giren hırsızlar olup olmadığı ise bilinmiyor.
Bu haber 406 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 06:18:22 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.