Genç Gazi ikinci maçta güldü 2-1

Genç Gazi ikinci maçta güldü 2-1

9 Kasım 2017 Perşembe 12:18

U-19 Gençler Liginde grup şampiyonu olan ve Bursa Play off maçlarına kalan Orhangazi Belediyespor, ilk maçta farklı mağlup olduğu Play off grubunda ikinci maçından galibiyetle ayrıldı.

U-19 Gençler Liginde grup şampiyonu olan ve Bursa Play off maçlarına kalan Orhangazi Belediyespor, ilk maçta farklı mağlup olduğu Play off grubunda ikinci maçından galibiyetle ayrıldı. Kırmızı siyahlı gençler Yavuzselim’i 2-1 mağlup etmeyi başardı.

 

Orhangazi Belediyespor U-19 Gençler ligi play off grubunda ikinci maçından galibiyetle ayrıldı. U-19 Gençler liginde grubunda şampiyon olduktan sonra Bursa finallerine kalan Orhangazi Belediyespor play offun ilk maçında farklı mağlup olmuştu. Kırmızı siyahlılar ikinci maçında Atıcılar Sahasında Yavuzselim ile karşı karşıya geldi. Orhangazi Belediyespor, rakibini 2-1 mağlup ederek play offdaki iddiasını da sürdürdü. Orhangazi Belediyespor’a galibiyeti getiren goller Yakup’tan geldi. 
Bu haber 212 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:53:41 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.