Çağlayan zeytin hasadı yapan vatandaşları ziyaret etti

Çağlayan zeytin hasadı yapan vatandaşları ziyaret etti

9 Kasım 2017 Perşembe 12:54

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Üreğil Mahallesi’nde zeytin hasadı yapan vatandaşları ziyaret etti.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Üreğil Mahallesi’nde zeytin hasadı yapan vatandaşları ziyaret etti. Zeytin bahçesinde vatandaşlarla birlikte zeytin toplayan  Çağlayan, zeytin işçilerinin öğlen sofrasına da konuk oldu.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan zeytin hasadı yapan vatandaşlara misafir oldu. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, meclis üyeleri ile birlikte Üreğil Mahallesinde bir zeytin bahçesini ziyaret etti. Çağlayan burada zeytin toplayan vatandaşlarla sohbet edip birlikte zeytin topladı.

ZEYTİN MERDİVENİNE TIRMANDI

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, zeytin merdivenine çıkarak zeytin topladı. Bahçe sahibinden bilgi alan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bir süre zeytin işçileri ile sohbet edip birlikte zeytin topladıktan sonra zeytin işçilerinin öğlen sofralarına misafir oldu.

BEREKETLİ SEZON TEMENNİSİ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bölge insanının en büyük geçim kaynağının zeytin olduğunu belirterek, bu sezon hem Marmarabirlik’in hem de zeytin tüccarının ortaya koyduğu zeytin alım fiyatları üreticilerimizi mutlu etmiştir. Tüccarlarımız ve Marmarabirlik’e teşekkür ediyorum dedi. Çağlayan üreticilere bol bereketli bir sezon dileyerek zeytin bahçesinden ayrıldı.

 

 
Bu haber 207 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:51:30 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.