Orhanbey'de kermes coşkusu

Orhanbey'de kermes coşkusu

9 Kasım 2017 Perşembe 13:13

Orhanbey İlköğretim Okulunda Okul Aile Birliği öğrencilerin ve velilerin yardımlarıyla okul yararına kermes düzenledi. 

Orhanbey İlköğretim Okulunda Okul Aile Birliği öğrencilerin ve velilerin yardımlarıyla okul yararına kermes düzenledi. Kermese Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Öğrencilerden yoğun ilgi gören Başkan Çağlayan, dans eden çocuklara eşlik etti.

Orhangazi Orhanbey İlköğretim okulu Aile Birliği tarafından okul bahçesinde okul yararına bir kermes düzenlendi. Aile Birliği üyeleri, öğrenci velileri ve öğrenciler tarafından hazırlanan birbirinden güzel gıda ürünleri ile el emeği eserlerin satışa sunulduğu Kermese Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun da katıldı. Kermesi gezen protokol üyeleri çeşitli alışverişler yaparken, kermes kapsamında okul öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler sergilendi. Kermese katılan Başkan Neşet Çağlayan, öğrencilerle de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Bu haber 376 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 06:17:01 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.