MHP kadın kolları bürosu açıldı

MHP kadın kolları bürosu açıldı

13 Kasım 2017 Pazartesi 12:02

MHP İl Başkanı Topçu: 'Orhangazi teşkilatımız gün geçtikçe güçleniyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Orhangazi teşkilatı kadın kolları irtibat bürosu törenle açıldı. Cumhuriyet alanındaki irtibat bürosunun açılışına Bursa ve Orhangazi siyasetinin tanınmış isimleri katıldı.

MHP Orhangazi yönetimi kadın kolları için irtibat bürosu açtı. Bir süredir hazırlık çalışmaları süren Cumhuriyet alanındaki büro için hafta sonu açılış töreni düzenlendi. Açılışa, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, il yöneticileri, Orhangazi ilçe başkanı Necati Güneş ve ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen İnce ile birlikte CHP Orhangazi kadın kolları başkanı Sabiha Avcı da katıldı.  Ev sahipliğini MHP kadın kolları başkanı Nigar Gül´ün yaptığı açılışta çok sayıda teşkilat mensubu da hazır bulundu.

TOPÇU: ´BAYANLARIMIZ BAŞTAÇIMIZ´

Açılışta konuşan MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, parti teşkilatındaki gelişmeleri gördükçe göğsünün kabardığını ifade etti. Orhangazi MHP ilçe teşkilatının gün geçtikçe güçlendiğine vurgu yapan Topçu, ´Bayanlarımız bizim baş tacımız. Onlar bize destek vermezse bu yerlere gelemeyiz. Daha düne kadar 15 Temmuz´da bizi devirmek isteyenlere inat gün geçtikçe el ele verip güçlenmeye devam edeceğiz.´ dedi.

GÜNEŞ: ´KADINLAR GÜN GEÇTİKÇE GÜÇLENİYOR´

MHP Orhangazi ilçe başkanı Necati Güneş ise, göreve geldikten sonra partinin bayan üyelerinin istemelerine rağmen siyasette aktif olamadıklarını fark ettiklerine dikkat çekerek, ´Onları anlayabilmeleri için kadın kolları başkanı olarak Nigar Gül başkanımızı atadık. Geldiği günden beri bayanlarımız artık daha aktif ve partimizi gün geçtikçe güçlendiriyorlar. Şimdi ise kadın kollarımıza irtibat bürosu açıyoruz. Nigar başkanımızın dediği gibi Orhangazi´deki bayanların sorunları artık bizim sorunumuz. Derdi olan Nigar başkanımızla iletişime geçebilir.” diye konuştu.

´BÜTÜN BAYANLARIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR´

Açılışta konuşan MHP kadın kolları başkanı Nigar Gül, Ülkü Ocakları binasındaki lokali kendilerine tahsis eden MHP ilçe başkanı Güneş ve yönetimine teşekkür etti. Kadın kolları olarak aldıkları sorumluluğun farkında olduklarına dikkat çeken Gül, ´Bu sorumluluk çerçevesinde elimizden gelen tüm gayretle ilçemizdeki sorumlara çözüm, dertlere derman olmak için var gücümüz ile çalışacağız. Sayın Devlet Bahçeli beyefendi’nin dediği gibi önce ülkem sonra partim sonra ben düşüncesi ile hareket edip, din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan tüm vatan bayrak sevdalılarına kapımızın ve gönlümüzün ardına kadar açık olduğunu söylemek isterim.´ dedi. Nigar Gül, Orhangazi´deki bütün bayanların sorununu kendilerinin sorunu gibi göreceklerini söyledi. 

KURDELEYİ BİRLİKTE KESTİLER

Konuşmalar sonrasında kadın kolları irtibat bürosunun açılış kurdelesi kesildi. Kurdeleyi, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, MHP İl Başkanı Tevfik Topçu, İlçe başkanı Necati Güneş, kadın Kolları Başkanı Nigar Gül  birlikte kestiler. Konuklar ardından da irtibat bürosunu gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 
Bu haber 426 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2018 20:04:06 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.