Anıtkabir'i ziyaret ettiler

Anıtkabir'i ziyaret ettiler

21 Kasım 2017 Salı 11:45

Orhangazispor Taraftarlar Derneği, hafta sonu Ankara’da oynanan Orhangazi Belediyespor ile Yeni Altındağ Belediyespor karşılaşması için tribünde yerlerini aldı.

Orhangazispor Taraftarlar Derneği, hafta sonu Ankara’da oynanan Orhangazi Belediyespor ile Yeni Altındağ Belediyespor karşılaşması için tribünde yerlerini aldı. Cebeci İnönü Stadı’nda oynan karşılaşma öncesinde her Ankara deplasmanında olduğu gibi taraftarların ilk adresi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucucu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün ebedi istirahat yeri Anıtkabir oldu.  Ziyaret sonrasında sosyal medya hesaplarından da, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ paylaşımı yapan taraftarlar, “Ulu Önder Atatürk’ü unutmayacağız” mesajı verdi. 2017-2018 sezonuna istedikleri gibi başlayamadıklarını söyleyen Höçük, hem sahamızdaki bakım çalışmaları hem de yönetim ile taraftarların geçmişten günümüze olan sorunları sebebiyle bu sezon istediğimiz baskıyı tribünde gerçekleştiremedik. Ama bundan sonra Orhangazispor için futbolcular sahada canla başla mücadele ederken bizlerde tribünde yerimizde olacağız bunlardan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.
Bu haber 329 kez okunmuştur.
Kategori:
18.12.2018 21:13:26 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.