Kadına şiddete karşı sevginin el izi

Kadına şiddete karşı sevginin el izi

30 Kasım 2017 Perşembe 11:06

Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığı  25 Kasım kadına şiddete karşı günü münasebetiyle geçtiğimiz gün şiddete karşı sevginin el izi’ adlı etkinlik düzenledi. 

Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığı  25 Kasım kadına şiddete karşı günü münasebetiyle geçtiğimiz gün 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaşiddete karşı sevginin el izi’ adlı etkinlik düzenledi. Kadına Şiddete Hayır etkinliğine  Programa AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Bennur Karaburun, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu ve Orhangazi Ak parti Kadın Kolları Başkanı  Nesrin Yurdakul ve yönetim kurulu üyeleri  katılım sağladı. Gerçekleşen etkinlikte AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, “Hepimiz burada sadece kadına karşı yönelik şiddete değil tüm insanlığa yönelik şiddet için toplandık. Dünyadaki bir çok insan türlü şiddete maruz kalıyor. Şiddet insan hakları ihlalidir” diyerek konuşmalarını sonlandırırken ak parti ilçe başkanı nesrin Yurdakul ve  yönetim kurulu üyeleri birlikte “Kadın nefestir, emanettir, şiddet değil sevgi göster” mesajını vererek birlikte ellerini boyaya batırarak beyaz bir tuvale el izlerini bıraktı.
Bu haber 322 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:54:09 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.