OTSO kalitesini tescilledi

OTSO kalitesini tescilledi

5 Aralık 2017 Salı 13:05

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ISO 9001 Kalite belgelerinin 2008 versiyonuna 2015 yılında geçiş yapmıştı.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası  ISO 9001 Kalite belgelerinin 2008 versiyonuna 2015 yılında geçiş yapmıştı.

Orhangazi TSO, 2015 versiyonuna geçiş yapılarak mevcut sistem üzerine denetime girdi. Kalite sistemine geçişte açılış toplantısı yapıldı. Denetmen olarak DQS firmasından Ali İhsan Öztürk’ün katıldığı toplantıya Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Hatırlı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi İslam Kurtiş katıldılar.

Orhangazi TSO Personeli Denetimden Tam Not Aldı

Açılış toplantısında hedeflerden, denetime tabi tutulurken dikkat edilecek maddelerden söz eden Ali İhsan Öztürk, tüm gün süren denetimden sonra özverili çalışmalarından dolayı Orhangazi TSO Personelini kutladı. Uygulamaların ve dökümantasyonun son derece başarılı olduğunu belirten Öztürk odanın kalite standartlarının zaten yeni versiyon için fazlasıyla yeterli olduğunun altını çizdi.

Orhangazi TSO Meclis Başkanı Erol Hatırlı, “Odamızın, personeliyle, kurullarıyla, organ üyeleriyle göstermiş oldukları özverili çalışmalarının takdir edildiğini görmek memnuniyet verici. Kurumumuzun kalitesinin her geçen gün daha da yukarılara çıkması için çalışmalarımız artarak devam edecek ve bunu hep birlikte başaracağız. Bu konuda tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. “ diyerek ekibini kutladı.

Kalite Denetimini başarı ile tamamlayan Orhangazi TSO bundan sonraki denetimde kalitesini arttırmayı hedefliyor.

 

 
Bu haber 178 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:53:02 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.