Yalova'da Cumhurbaşkanı coşkusu

Yalova'da Cumhurbaşkanı coşkusu

18 Aralık 2017 Pazartesi 11:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Yalova il başkanlığının kongresi için geldiği Yalova’da binlerce vatandaş tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Yalova il başkanlığının kongresi için geldiği Yalova’da binlerce vatandaş tarafından karşılandı. Yalova 90.yıl Kapalı Spor Salonu’nda partililerle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buradan partililere seslendi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Yalova İl Kongresi için geldiği Yalova´da, kongre salonuna girmeden önce, salon dışında toplanan kalabalığa hitap etti. Erdoğan, "Bugün bildiğiniz gibi, Yalova İl Teşkilatımızın 6´ncı Olağan Kongresi´ni icra ediyoruz ve bugüne kadar hizmet veren tüm kardeşlerime şükranlarımı ifade ediyorum. Gençler biz tabi şunu bileceğiz her şeyden önce biz adeta barışın güvercinleri olarak çıktığımız bu yolda öldürmeye değil adeta diriltmeye varız. Gazi Mustafa Kemal´in emaneti Yalova´ya yatırımlar yaptık. Toplu konuttan bölünmüş yola tarımdan spor tesislerine kadar Yalova´ya çok önemli katkılar sağladık. Yalovalılar artık körfeze girmeden dolanmadan İstanbul´a ulaşma imkanı elde ettiler. Önümüzdeki dönem de Yalova´ya daha çok hizmetler gelecek. Biz bu ülkeyi bu milleti Yalova´yı seviyoruz. Görevi devralacak kardeşlerime de şimdiden başarılar diliyorum. Değerli kardeşlerim, malum yola çıkarken bir şey söylemiştik, neydi o? ´Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece.´ İnşallah gideceğiz gündüz gece. Hiç endişeniz olmasın ve bize Allah´ın izniyle hizmet yarışında engel olmak isteyenler netice alamadılar ve biz sizlerle beraber bu vatana hizmet yolunda, millete hizmet yolunda sizlerle beraber yürüdük ve ülkemizi hamdolsun bugünlere getirdik. Bakın uzakları yakın ettik. Öyle mi ´ Düşünün şöyle; 20 yıl, 30 yıl öncesini. Buradan arabalar kuyruk olacak, saatlerce o kuyruklarda bekleyeceksin, ondan sonra denizden karşıya geçeceksin. Şimdi artık böyle bir şey kaldı mı´ ve olmaz diyorlardı, oldu mu? Osmangazi Köprüsü ile işin bir tarafı bu tarafta, diğer ayağı karşı tarafta. Bak nerelerden nelere geldik. Hamdolsun, İstanbul´dan arabana bin 1.5 saatte Bursa" dedi.
Bu haber 271 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 18:00:47 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.