Cevdet Uzunköprü ikinci yarı için umut dağıttı

Cevdet Uzunköprü ikinci yarı için umut dağıttı

19 Aralık 2017 Salı 11:23

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Bayburt deplasmanında alınan galibiyetin kendilerine moral olduğunu belirterek, ikinci yarı herşey çok daha farklı olacak.

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Bayburt deplasmanında alınan galibiyetin kendilerine moral olduğunu belirterek, ikinci yarı herşey çok daha farklı olacak. İkinci yarının ilk 6 haftasından sonra artık tehlikeli bölge ile ilişiğimiz kalmayacak dedi.

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü Bayburt deplasmanında oynadıkları maçın bu sezonun en kritik maçı olduğunu belirterek, bu maç bizim için bir dönüm maçıydı. Rakibin play off şansına rağmen biz takım olarak 90 dakika savaşarak ve iyi futbol ortaya koyarak galip geldik. Tüm oyuncularımı kutluyorum dedi. Cevdet Uzunköprü maçın ikinci yarısında çok daha iyi futbol oynadıklarını farkı daha da artırabileceklerini belirterek, buna karşılık 3-0 gibi net bir skorla galip gelmek bizim özgüvenimizi yeniden kazanmamıza neden olacak dedi.

BİZİM İÇİN LİG YENİ BAŞLADI

Cevdet Uzunköprü kendileri için ligin yeni başladığını da belirterek, artık alt sıralarda tüm takımlar eşit duruma geldi. Zaten Erbaaspor, Ofspor, Halide Edipspor maçlarını da kazanacakken ne yazık ki lehimize çevirememiştik. Artık devre arasını en iyi şekilde değerlendirip ikinci yarıya başlamak istiyoruz dedi.

İKİNCİ YARI BAMBAŞKA BİR ORHANGAZİ BELEDİYESPOR OLACAK

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü ikinci yarıda öyle bir Orhangazi Belediyespor takımı ortaya çıkaracağız ki savaşan ve mücadele eden bir takım olacağız. Bu takım ikinci yarıda bambaşka bir görüntü sergileyecek. Orhangazi Belediyespor ligde kalacaktır. İkinci yarı ilk 5 maçtan sonra alt tarafla ilişiğimizi keseceğiz. Herkesin buna inanması gerekiyor. Herkesin bu takıma sahip çıkıp desteklemesi gerekiyor. Başka Orhangazi Belediyespor yok. El birliği ile bu zor günleri geride bırakacağız dedi.

 

 

 
Bu haber 208 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 18:01:57 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.