Ak Parti yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

Ak Parti yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

21 Aralık 2017 Perşembe 10:34

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı hafta sonu yapılan kongre sonrasında seçilen ilk yönetim kurulu toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi.

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı hafta sonu yapılan kongre sonrasında seçilen ilk yönetim kurulu toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Mustafa Kaya ilk toplantıda yönetim kurulu üyelerini güllerle karşıladı.Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı ilk toplantıda gündem konuları değerlendirildi.

 

Ak Parti Orhangazi İlçe teşkilatının Mustafa Kaya başkanlığında hafta sonu yapılan kongrede seçilen yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı. Toplantı öncesinde Mustafa Kaya, yeni yöneticileri toplantı odası girişinde güllerle karşıladı. Mustafa Kaya yöneticileri güllerle karşılamasını ise şu sözlerle ifade etti; Gül Peygamberimizi temsil eder; Efendimiz gibi, *Ahlaklı olacağız, Sevgi dolu olacağız, İnançlı olacağız, Karalı olacağız, Sabırlı olacağız, Çalışkan olacağız, Sadakatli olacağız, Vefalı olacağız. Bu ruha kendisine düstur edinmiş ve kendisinde tebaruz etmiş her biriniz birer Recep Tayyip Erdoğan olacağız. Mustafa Kaya toplantıda yaptığı değerlendirmede 6. Olağan ilçe Kongremize iştirak eden başta Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu´na Genel Merkez Arge Başkanımız Tarık Köse´ye İl Başkanımız Ayhan Salman´a Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş´a Orhangazi Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan´a ve Bütün Misafirlerimize teşekkür ediyorum. Kongremize İştirak eden 330 delegemizden beş saat boyunca salonda bekleyerek 282 oyu şahsıma ve ekibime kullanarak duydukları güvenle bizi tekrar göreve layık gördükleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Kongremize tarihi katılım göstererek kongremizin bir şölen havasında geçmesini sağlayan dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Bu kongre kardeşliğimizi birliğimizi daha da pekişmiştir. Kongremizin bu kadar coşkulu geçmesinde günlerdir büyük bir emek harcayan kongre komitemizin tüm fertlerine yürekten teşekkür ediyorum. Kongre sürecindeki katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Neşet Çağlayan´a ve Milletvekilimiz İsmail Aydın’a teşekkür ediyorum. Ayrıca teşkilatımızın Anakademe, Kadın kolları, Gençlik kolları ve Lise gençliğimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönem ustalık dönemimiz olacak ve Orhangazi´mize ve Orhangazi halkımıza nasıl daha fazla hizmet edebiliriz nasıl onların gönüllerine dokunabiliriz bunun derdinde olacağız.Bugün itibariyle görevlendirmelerimizi yapacağız ve hiç vakit kaybetmeden Bismillah diyerek işe başlayacağız. Parolamız; Seçim için değil hizmet için gönüller yapmak için bir gün bir ay değil hergün yollara revan olacağız. dedi

 

 
Bu haber 229 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 06:18:31 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.