Mehmet Onaran'ı kaybettik

Mehmet Onaran'ı kaybettik

21 Aralık 2017 Perşembe 11:04

Orhangazi’de Kaymakamlık Tüketici Hakem Heyeti memuru olan ilçenin tanınmış simalarından Mehmet Onaran geçtiğimiz gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Orhangazi’de Kaymakamlık Tüketici Hakem Heyeti memuru olan ilçenin tanınmış simalarından Mehmet Onaran geçtiğimiz gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Onaran bugün Öğlen vakti Hürriyet Camiinde kılınacak olan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Bugün saat 11.00’de Hükümet Konağı önünde Onaran için bir tören düzenlenecek.

Orhangazi’de Kaymakamlık Tüketici Hakem Heyeti memuru olan, ilçede uzun yıllar saha komiserliği görevinde bulunan Mehmet Onaran, hastanede yaşamını yitirdi. Geçtiğimiz günlerde sabaha karşı yüksek tansiyona dayalı olarak geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan ve burada yoğun bakıma alınan Mehmet Onaran doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

 

Mehmet Onaran için bugün saat 11:00’de Kaymakamlık binası önünde bir tören düzenlenecek. Törenin ardından Onaran, Hürriyet Mahallesi caminde öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. 
Bu haber 331 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2018 06:20:09 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.