CHP'li vekilden yeni yönetime ziyaret

CHP'li vekilden yeni yönetime ziyaret

22 Aralık 2017 Cuma 11:14

Bursa CHP milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu Orhangazi Cumhuriyet  Halk Partisini ziyaret ederek ilçe başkanı Sevim Turan ve CHP üyeleriyle  kongre sonrası bir araya geldi.

Bursa CHP milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu Orhangazi Cumhuriyet  Halk Partisini ziyaret ederek ilçe başkanı Sevim Turan ve CHP üyeleriyle  kongre sonrası bir araya geldi.

 

 

Ziyaret sırasında İlçe başkanı Turan “bu dönem hepimiz için yoğun yine arka, arkaya seçimlerin yaşanabileceği bir dönem. Bizler bu görevi alırken ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İlçe başkanlığında bu üçüncü dönemim ve devamında yapacağımız etkinliklerde üyelerimizin bize destek vermesi bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Çalışmalarımızı bu şekilde üyelerimizi bilgilendirerek gerçekleştiriyoruz. Bizler ülkemizin girmiş olduğu girdabın nereye gittiğini görüp sonunun nereye varacağını biliyoruz. Fakat vatandaşlarımıza ve bazı kişilere anlatmakta zorluk çekiyoruz bununda sebeplerinden bir tanesi yerel seçim ve genel seçimler devamında da iki yıldır bir yapılan ilçe başkanlık seçimleri yapılabiliyor. Öncelikle mahalle delege seçimleri arkasından ilçe yönetim seçimleri gibi birbirimizle yarış haline giriyoruz. Yarış esnasında istemeden de olsa ağzımızdan tavrımızdan yanlış hareket çıkabilir gönül kırmak istemiyorum. Çünkü bizler bu göreve gelirken ne maddi nede manevi bir beklenti içerisinde değiliz sadece doğru bildiklerimizi okuduğumuz öğrendiğimiz tarihlerimizi gençlerimize aktarma çabasına girmek istiyoruz. Ben sizlerden özür diliyorum özellikle partimize emek vermiş kişileri kırmak istemiyorum. Sadece ayrıştırılmayı kabul etmiyorum 60.000 yakın seçmenimizin olduğu yerde 1.000 üyemiz var ben yaşamış olduğum seçimlerde şunları örnek verebilirim. En az 500 kişiyle çalışmak zorundayız, yani 166 sandığımız var. 1.000 üyemizden 500 sizden 500’ü bizden diye düşünemeyiz biz yönetim olarak birlikte çalışacağız yalnız aramıza yeni arkadaşlar edinip partimize güç katacağız her şeyi liderimiz  Kemal Kılıçdaroğlu’na borçluyuz” diyerek yıllardır partiye emek harcayan ve hareketlendirip yeniden aktif hale getiren herkese teşekkürlerini dile getirip sözlerini milletvekiline bıraktı. Kayışoğlu “ Hafta sonu gerçekleşen kongreye katılamadım mecliste görevliydim. Yeni yönetim Orhangazi’ye Bursa’ya tüm Ülkemize hayırlı olsun. Bundan sonraki seçimler bizim için çok önemli yerel seçimler ilk hedefimiz tabi ki sonra genel seçimler hepimizin amacı ortak başkanımızın önderliğinde başarılı olacağımız konusunda hiçbir kuşkum yok onu net bir şekilde söylemek istiyorum “ diyerek sözlerini ifade etti. Ziyaret sonrası Kayışoğlu CHP ilçe başkanı Turan ve parti üyeleri eşliğinde Orhangazi Keramet mahallesine giderek mahalle halkıyla bir araya gelerek mahalle muhtarından mahalle hakkında bilgiler aldı.
Bu haber 323 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:50:18 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.