Öğrenciler METAD programı çerçevesinde fabrikada eğitim görecek

Öğrenciler METAD programı çerçevesinde fabrikada eğitim görecek

22 Aralık 2017 Cuma 11:32

Okul Müdürü Erol Türkyılmaz benzeri çalışmaların Orhangazi'de kurulu fabrika ve iş yerleri ile de yapmak istediklerini belirtti.

Mesleki Eğitime Tam Destek (METAD) programı çerçevesinde İlçemiz Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gemlik´te kurulu Borusan Holding bünyesinde faaliyetini sürdüren Borçelik Firması arasında imzalanan Mesleki Eğitimi Geliştirme amaçlı ve istihdam garantili protokol çerçevesinde Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal ve Makina bölümlerinden toplam 12 öğrenci Borçelik Fabrikasında eğitime başladı.

2017/18 Öğretim yılı içerisinde toplamda 8 kez eğitim koçları ile buluşacak olan öğrencilere Mesleki bilgi ve becerilerin yanı sıra iş ahlakı, toplumsal değerler konularında eğitimler verilecektir.

 

Okul Müdürü Erol Türkyılmaz benzeri çalışmaların Orhangazi´de kurulu fabrika ve iş yerleri ile de yapmak istediklerini belirtti.
Bu haber 194 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2018 15:33:39 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.