IHH, Arakan'daki katliama dikkat çekti

IHH, Arakan'daki katliama dikkat çekti

25 Aralık 2017 Pazartesi 14:37

İnsani Yardım Vakfı Orhangazi Şubesi, Arakan konulu bir konferans düzenledi. 

İnsani Yardım Vakfı Orhangazi Şubesi, Arakan konulu bir konferans düzenledi.  Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve çok sayıda davetli ile gençlerin izlediği konferansta IHH Bursa Şube Başkan yardımcısı Halil Asa Arakan’da yaptıkları çalışmalar ile ilgili izlenimlerini paylaştı.

IHH Orhangazi Şubesi Arakan konulu bir konferans düzenledi. İmam Hatip Ortaokulu Konferans salonunda gerçekleştirilen ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanı sıra çok sayıda davetli ve gençlerin izlediği konferansta IHH Bursa Şube Başkan yardımcısı Halil Asa ve Gürsu IHH’dan Abdülmelik Yalvarıcı birer sunum gerçekleştirdi. Arakan’da yaşanan katliam ve Müslümanlara yapılan zulümlere dikkat çeken IHH Bursa Şube Başkan yardımcısı Halil Asa, katılımcılara özellikle yetimlere sahip çıkmaları yönünde uyarıda bulundu. Halil Asa, ümmet bilincinin çok önemli olduğunu belirterek, bizler Arakan’da yaptığımız yardımlar ve incelemelerde gördüğümüz şey oradaki insanların yardımın yanı sıra sahipsiz olmadıklarını görmeleri olduğuna vurgu yaptı. Programda görseller eşliğinde Arakan’da yaşanan zulüm de gözler önüne serildi.
Bu haber 179 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 17:54:08 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.