Öğrencilerin Cargill ziyaretleri sürüyor

Öğrencilerin Cargill ziyaretleri sürüyor

27 Aralık 2017 Çarşamba 12:52

Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi öğrencileri Cargill’in Orhangazi’deki fabrikasını ziyaret etti. 

Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi öğrencileri Cargill’in Orhangazi’deki fabrikasını ziyaret etti. Cargill Orhangazi Fabrikası yetkilileri eşliğinde tesisleri gezen öğrenciler burada üretilmekte olan ürünler, kullanılan modern üretim teknolojileri ile Cargill’in çevre sağlığı ve iş güvenliği alanındaki örnek uygulamaları hakkında bilgiler aldı.

 

Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi öğrencileri 19 Aralık 2017 Salı günü Cargill’in Orhangazi fabrikasına bir ziyarette bulundu Okul Müdürü Sedat Oymak ve Kimya Öğretmeni Sevgi Koşan ile birlikte Orhangazi’ye gelen 45 öğrenci, fabrikada Cargill yöneticileri tarafından ağırlandı.

 

Cargill Orhangazi Fabrikası Sorumlu Müdürü Cenan Celebci öğrencilere Cargill şirketi ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Celebci’nin tesiste kullanılan modern teknolojiler, üretilmekte olan ürünler ve üretim süreçlerle ilgili konuşmasının ardından Cargill Orhangazi Fabrikasında Kalite Mühendisi olarak görev yapan Gizem Kadıoğlu da Cargill’in tüm iş süreçlerinde titizlikle uyguladığı yüksek kalite standartları hakkında bilgiler verdi.

 

Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi öğrencilerine fabrika gezilerinde kendisi de aynı liseden mezun olan ve Cargill Orhangazi fabrikasında Proje Mühendisi olarak görev yapmakta olan Fatih Şentürk de eşlik etti. Öğrenciler ziyaretleri sırasında çevre sağlığı ve iş güvenliği uygulamaları gibi merak ettikleri birçok konuda fabrika yetkililerinden bilgiler aldı.

Ziyaret sonunda Cargill Orhangazi fabrikasında bir hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, bu ziyaretten ve yeni bilgiler edinmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

 
Bu haber 364 kez okunmuştur.
Kategori:
24.10.2018 09:09:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.