Componenta'ya İhracat ödülü

Componenta'ya İhracat ödülü

1 Ocak 2018 Pazartesi 12:25

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ekonomiye Değer katanlar ödül töreninde Orhangazi’den Componenta Dökümcülük A.Ş. firması Bursa genelinde en fazla ihracat yapan beşinci firma olması nedeniyle ödüle layık görüldü.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ekonomiye Değer katanlar ödül töreninde Orhangazi’den Componenta Dökümcülük A.Ş. firması Bursa genelinde en fazla ihracat yapan beşinci firma olması nedeniyle ödüle layık görüldü. Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun da katıldığı ödül töreninde Componenta adına ödülü Mali İşler Direktörü Sibel Binici aldı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 2017 yılı Ekonomiye Değer Katanlar ödül töreni gerçekleştirildi. BTSO’nun Ekonomiye Değer Katanlar ödül töreni Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

COMPONENTA’YA İHRACAT ÖDÜLÜ

 

BTSO’nun bu yıl ki Ekonomiye değer katanlar ödül töreninde Orhangazi’den Componenta Dökümcülük A.Ş. ihracat ödülü aldı. Geçen yıl Bursa’da ihracat yapan firmalar arasında beşinci sırada yer alan Componenta Dökümcülük ödülünü Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’ndan aldı. Componenta’nın ödülünü Mali İşler Direktörü Sibel Binici ve Lojistik Müdürü Erdem Eraydın aldı. 
Bu haber 160 kez okunmuştur.
Kategori:
23.10.2018 03:01:18 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.