Yılın ilk günü sıcak asfalt çalışması ile başladı

Yılın ilk günü sıcak asfalt çalışması ile başladı

2 Ocak 2018 Salı 11:52

Orhangazi Belediyesi, 2018 yılının ilk gününe sıcak asfalt çalışmaları ile başladı.

Orhangazi Belediyesi, 2018 yılının ilk gününe sıcak asfalt çalışmaları ile başladı. Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Santral Yolu caddesinde şehir merkezinden Köprüye kadar olan yaklaşık 1 kilometrelik bölümde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

 

Orhangazi Belediyesi, ilçe genelinin tamamına yakın bir bölümünde asfalt çalışmalarını tamamlarken, kalan bölgelerde de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Alt yapı ve kaldırım çalışmaları tamamlanan Santral Yolu caddesinde 2018 yılının ilk gününde asfalt çalışmalarına başlayan Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Santral Yolu caddesinde şehir içinden Köprüye kadar olan bölümde sıcak asfalt çalışması yaptı. Ekipler Santral Yolu caddesinde sıcak asfalt çalışmalarını bağlantı yolları ile sürdürecek. Bölgede BUSKİ ekiplerinin çalışmalarını tamamladığı noktalarda ise parke çalışmaları yürütecek. 
Bu haber 328 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 18:01:51 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.