Ak Parti Gençlik Kolları'nda yeni başkan Mustafa Koçyiğit olacak

Ak Parti Gençlik Kolları'nda yeni başkan Mustafa Koçyiğit olacak

2 Ocak 2018 Salı 11:58

Ak Parti’de ilçe kongresinin yapılmasının ardından gözler Gençlik ve Kadın Kolları başkanlığı seçimlerine çevrildi.

Ak Parti’de ilçe kongresinin yapılmasının ardından gözler Gençlik ve Kadın Kolları başkanlığı seçimlerine çevrildi. Ak Parti İl Gençlik Kollarının geçtiğimiz hafta yaptığı temayül yoklamasının ardından Ak Parti Orhangazi Gençlik Kolları başkanlığı için Mustafa Koçyiğit ismi üzerinde karar kılındı. Ak Parti Gençlik Kollarında kongre tarihi ise önümüzdeki günlerde belirlenecek.

 

Ak Parti Orhangazi Gençlik Kolları’nda Bilal Özbey dönemi tamamlanıyor. Ak Parti Gençlik kollarında yeni yapılacak kongrede yeniden aday olmayacak olan Bilal Özbey’in yerine yeni başkan Mustafa Koçyiğit olacak. Geçtiğimiz hafta Ak Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından Gençlik Kolları vasıtası ile Orhangazi’de yapılan görüşmeler ve temayül yoklamalarının ardından İl Başkanlığı Orhangazi Gençlik Kolları Başkanlığı için Mutafa Koçyiğit ismi üzerinde karar kıldı. İlçe Kongresinin ardından Gençlik Kolları Kongresinin ise önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor. Ak Parti’de gençlik kolları kongrelerinin ardından ise Kadın Kolları Kongrelerinin süreci başlatılacak. 
Bu haber 696 kez okunmuştur.
Kategori:
23.10.2018 03:03:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.