Hastane Müdür yardımcısı Bülent Amil oldu

Hastane Müdür yardımcısı Bülent Amil oldu

2 Ocak 2018 Salı 12:15

Orhangazi Devlet Hastanesinde daha önce Bahşekim ve Müdür atamaları belli olmuş, Müdür yardımcılığı ataması ise sonraki sürece ertelenmişti.

Orhangazi Devlet Hastanesinde daha önce Bahşekim ve Müdür atamaları belli olmuş, Müdür yardımcılığı ataması ise sonraki sürece ertelenmişti. Sağlık Bakanlığı’nın atama kararnamelerinin belirlendiği ÇKS sistemine göre Orhangazi Devlet Hastanesi müdür yardımcılığı görevine Bülent Amil atandı. Amil yeni yıl ile birlikte bu görevinin başında olacak.

 

Orhangazi Devlet Hastanesinde yeni kadro atamaları tamamlandı. Daha önce Başhekimlik Görevine Dr.Mehmet Petriçli, Hastane Müdürü Mustafa Özan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ise Habibe Değirmenci olarak belirlenmiş, müdür yardımcılığı kadrosu ataması ise ertelenmişti. Sağlık Bakanlığı Orhangazi Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevine ise yeniden Bülent Amil’i atadı. ÇKS sistemine düşen atama kararına göre daha önce de Hastanede Müdür yardımcılığı görevi yürüten Bülent Amil yeniden bu göreve atanmış oldu. Bülent Amil yeni yıl ile birlikte bu görevine resmen başlamış oldu. 
Bu haber 266 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 17:59:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.