Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

3 Ocak 2018 Çarşamba 10:46

Orhangazi Belediyespor’da devre arası transfer çalışmaları devam ederken, takımdan ayrılacak isimler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

Orhangazi Belediyespor’da devre arası transfer çalışmaları devam ederken, takımdan ayrılacak isimler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Orhangazi Belediyespor’da golcü oyuncu Koray ile birlikte orta saha oyuncuları Oğuz ve Yunus Öz ile yollar ayrılıyor.

 

TFF 3.lig 1.grupta mücadele eden Orhangazi Belediyespor’da yeni yönetim transfer çalışmalarını sürdürürken, takımdan ayrılacak isimler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Kırmızı siyahlılarda golcü oyuncu takımdan ayrılmak istediğini belirterek, yönetim ile görüşürken, devre arası çalışmalarına da katılmadı. Koray ile kırmızı siyahlıların yollarını ayırma kararı aldığı belirlenirken, yine teknik heyetin raporu doğrultusunda orta saha oyuncuları Oğuz ve Yunus Öz’e de takım bulmaları söylendi. 
Bu haber 276 kez okunmuştur.
Kategori:
24.10.2018 09:06:04 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.