Potanın devleri Gemlikspor'u ağılıyor

Potanın devleri Gemlikspor'u ağılıyor

9 Ocak 2018 Salı 14:59

Orhangazi Belediyespor Basketbol A takımı, grup liderliğini büyük oranda belirleyecek olan maçta bugün Gemlikspor takımını ağırlıyor. 

Orhangazi Belediyespor Basketbol A takımı, grup liderliğini büyük oranda belirleyecek olan maçta bugün Gemlikspor takımını ağırlıyor. Maç saat 19.00’da Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.

 

Orhangazi Belediyespor Basketbol A takımı Gemlikspor’u ağırlıyor. Bursa Basketbol liginde liderlik mücadelesi veren Orhangazi Belediyespor A takımı, grup liderliği için büyük önem taşıyan Gemlikspor’la bu akşam saat 19.00’da Orhangazi Kapalı spor salonunda karşı karşıya gelecek. Basketbol koordinatörü Harun Ayteş, grupta iddialı durumda olduklarını belirterek, Gemlikspor maçı bizim için son derece önemli bir hale geldi. Bu maç için hazırlıklarımızı tamamladık. Amacımız bu maçtan galip ayrılarak liderlik için avantaj elde etmek istiyoruz dedi.  
Bu haber 212 kez okunmuştur.
Kategori:
23.10.2018 03:00:48 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.